CZCIONKA A A A KONTRAST
r. Imieniny:
logo
Drukuj

WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI W dniu 05 i 06 kwietnia b.r na terenie naszego miasta odbyła się WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI organizowana przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Dęblinie, która odbywała się pod patronatem Federacji Banków Żywności.

W akcji zbiórki żywności brały udział cztery supermarkety znajdujące się na terenie Dęblina tj. Tesco, Biedronka, Kaufland oraz Intermarche.  

W akcję zaangażowali się pracownicy OPS i Urzędu Miasta oraz niezawodni wolontariusze tj. harcerze z 1 Dęblińskiej Drużyny Harcerzy „Parasol”, młodzież Parafialnego Oddziału Caritas pod opieką księdza wikarego z Parafii MB Loretańskiej, uczniowie i nauczyciele SOSW w Dęblinie, Szkoły Podstawowej Nr 3, Szkoły Podstawowej Nr 4 w Dęblinie.

Podczas akcji zebrano  ponad 1 tonę żywności : makarony, cukier, mąka, słodycze, konserwy, która zostanie przekazana dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego miasta.

Wszystkim wolontariuszom składamy najserdeczniejsze podziękowania za zaangażowanie się w w/w przedsięwzięcie.

 

Powrót