CZCIONKA A A A KONTRAST
r. Imieniny:
logo
Drukuj

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU OGŁOSZONEGO PRZEZ ZESPÓŁ INTERDYSCYPLINARNY DO SPRAW PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W DĘBLINIE

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU OGŁOSZONEGO PRZEZ ZESPÓŁ INTERDYSCYPLINARNY DO SPRAW PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W DĘBLINIE W dniu 10.05.2018 r. na posiedzeniu Zespołu Interdyscyplinarnego do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Dęblinie, który był organizatorem konkursu na projekt plakatu informacyjno-profilaktycznego na temat ,,Apel do sprawców przemocy” oraz logo Zespołu, spośród uczniów wyłoniono zwycięzców.

I. Plakat informacyjno - profilaktyczny zawierający apel do sprawców przemocy –  1 miejsce zajęła Wiktoria Gołębiewska - klasa VI A ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dęblinie.
 
II. Logo Zespołu Interdyscyplinarnego do Spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Dęblinie - 1 miejsce zajęła Małgorzata Bogusz - klasa II TEO z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Dęblinie
 
Wyróżnienia otrzymali:
  1. Kamila Gałat - klasa II TEO z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Dęblinie,
  2. Kacper Lasek - klasa III C Gimnazjum Nr 1 z  ZSO w Dęblinie,
  3. Aleksandra Opacka - klasa VII a Szkoła Podstawowa Nr 5 z ZSO w Dęblinie,
  4. Julia Kusiak - klasa VII a Szkoła Podstawowa Nr 5 z ZSO w Dęblinie,
  5. Maria Maciak -  klasa VII a Szkoła Podstawowa Nr 5 z ZSO w Dęblinie,
  6. Julia Bryzek - klasa VII a Szkoła Podstawowa Nr 5 z ZSO w Dęblinie.
 
Prace konkursowe oceniane były przez członków Zespołu Interdyscyplinarnego, którzy dokonali wyboru najciekawszych plakatów i logo. Podczas oceny prac, komisja konkursowa w szczególności brała pod uwagę następujące kryteria: kreatywność, merytoryczność, uchwycenie tematu oraz estetykę wykonania.
 
Uczestnicy otrzymają dyplomy, a za zajęcie I miejsc i dla osób wyróżnionych ufundowane zostały  nagrody przez Panią Beatą Siedlecką Burmistrz Miasta Dęblin. O rozdaniu dyplomów i nagród  poinformujemy w późniejszym terminie. Wystawa prac biorących udział w konkursie odbędzie podczas festynu organizowanego w dniu 01.06.2018 r.
 
Dziękujemy  wszystkim tym, którzy bezpośrednio zaangażowali  się  w  konkurs, przede wszystkim uczniom składamy gratulacje, doceniamy Wasze zainteresowanie tą niezwykle trudną tematyką. Jesteśmy pełni podziwu dla Waszej kreatywności i doceniamy ciekawe spojrzenie na temat zjawiska przemocy.
 
 
 
Powrót