CZCIONKA A A A KONTRAST
r. Imieniny:
logo
Drukuj

POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ 2016

POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ 2016 Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału, wraz z rodziną i przyjaciółmi, w tegorocznej „Charytatywne Aukcji Przedmiotów”, organizowanej w ramach Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

Aukcja odbędzie się 15 grudnia 2016 r., o godzinie 16.00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, przy ul. Spokojnej 4.
 
Jednocześnie zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie w naszym imieniu zaproszenia lokalnym przedsiębiorcom i przedstawicielom środowisk biznesu do udziału w spotkaniu.
 
Dzięki aktywnemu uczestnictwu w Aukcji mamy możliwość wsparcia potrzebujących pomocy najmłodszych mieszkańców naszego regionu. Wzorem lat ubiegłych „biletem wstępu” na aukcję będą słodycze. Wystawione do licytacji przedmioty będą do nabycia wyłącznie za „Dary Serca” - przede wszystkim w postaci artykułów spożywczych m.in. cukru, mąki, ryżu, oleju, kasz, słodyczy.
 
Pozyskane produkty trafią do dzieci wychowujących się w rodzinach wielodzietnych, niepełnych, będących w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej. Paczki przekazane zostaną także do dzieci z rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych.
 
Każdy uczestnik Aukcji będzie mógł wylicytować m.in. książki, albumy, fotografia, płyty, maskotki przekazane przez znanych i lubianych artystów, sportowców oraz przedstawicieli władz administracji publicznej z terenu województwa i kraju.
 
Wszystkie wystawione przedmioty będzie można zobaczyć na stronie internetowej www.pdpz.pl oraz bezpośrednio w Sali Błękitnej LUW w dniu Aukcji. Dary za wylicytowane przedmioty dostarczone są do sztabu Akcji w późniejszym terminie.
 
Wierze, że nasze wspólne zaangażowanie w Akcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać zimę” sprawi, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą dla dzieci czasem radości i nadziei płynącej ze świadomości, że mają przyjaciół, na których mogą liczyć w potrzebie.
 
Z wyrazami szacunku,
 
Pełnomocnik i Pomysłodawca
Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej
Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
Red. Ewa Dados
 
Wojewoda Lubelski
Przemysław Czarnek
 
Lublin, dn. 9 grudnia 2016 r.
Powrót