CZCIONKA A A A KONTRAST
r. Imieniny:
logo
Drukuj

AKCJA POLACY RODAKOM PO RAZ KOLEJNY W DĘBLINIE

AKCJA POLACY RODAKOM PO RAZ KOLEJNY W DĘBLINIE Ośrodek Pomocy Społecznej w Dęblinie po raz drugi organizował na terenie Dęblina akcję Polacy-Rodakom. W tym roku hojność mieszkańców naszego miasta przeszła najśmielsze oczekiwania. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców udało się zebrać blisko 4 tony darów, które trafią do naszych Rodaków na terenie Ukrainy i Białorusi.

 
 
W akcję aktywnie włączyły się osoby indywidualne oraz placówki oświatowe z terenu Dęblina.
 
Za okazane serce i złożone dary na ten szlachetny cel serdecznie dziękuję mieszkańcom naszego Miasta, wychowankom i nauczycielom placówek oświatowych tj. Miejski Żłobek, Miejskie Przedszkole nr 1, Miejskie Przedszkole nr 3, Miejskie Przedszkole nr 4, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 4, Szkoła Podstawowa nr 2, Zespół Szkół Zawodowych  nr 1, Zespół Szkół Zawodowych nr 2, Zespół Szkół Ogólnokształcących.
 
Dzięki Waszej pomocy przekażemy naszym Rokadom zza wschodniej granicy cząstkę naszej Ojczyzny.
 
Zebrane dary z naszego miasta zostały przekazane do puławskiego Stowarzyszenia Przeszłość Przyszłości, gdzie zostały przygotowywane paczki, które trafią do Polaków mieszkających w obwodzie łuckim na Ukrainie. Kilka paczek zostanie też wysłanych do Polskich rodzin na Syberii do domów Polaków mieszkających na Ukrainie.
 
 
 
 
 
Powrót